DZIAŁALNOŚĆ

Kontakt

AKY IDEA MAKER

BIURO: ul. Żurawia 32/34 lok. 47

1 piętro 00-515 Warszawa

wejście obok restauracji Bobby Burger, na przeciwko Sądu Rejonowego

Siedziba - adres do doręczeń:

ul. Bertolta Brechta 9/83

03- 472 Warszawa


Tel: 0048 504 318 417
E-mail: info@akyideamaker.com

 

Amit Kumar Yadav

Tel. 00 48 504 318 417

(numer dostępny w Whatsapp / Viber)

E-mail: amit3brs@gmail.com

Skype: amityadav1

 

Personel: 0048 794 1234 97

           

   

HANDEL - IMPORT - EXPORT


Nasza firma zajmuje się sprzedażą różnego rodzaju produktów z krajów SAARC (Nepal, Indie, Bangladesz, Sri Lanka, Pakistan, Malediwy).Głównie są to produkty charakterystyczne dla tamtejszej kultury tj. przyprawy, herbaty, ubiór i biżuteria orientalna, elementy wystroju wnętrz.Sprzedajemy również produkty europejskie na rynki azjatyckie.

Jeżeli jesteś zainteresowany odnalezieniem danego produktu na wspomnianych wyżej rynkach, napisz do nas, a znajdziemy dla Ciebie zaufanego dostawcę. Jeżeli masz produkt, który chciałbyś zacząć sprzedawać na rynku azjatyckim, z miłą chęcią znajdziemy dla Ciebie zainteresowanych odbiorców i zadbamy o pozytywny przebieg transakcji.Znajomość tamtejszej mentalności i języka zdecydowanie wpływa na powodzenie w relacjach handlowych.

Jako produkt własny oferujemy obecnie orzechy piorące, które są alternatywą dla chemicznych detergentów.

Sapindus mukorossi pochodzą z Indii i Nepalu, gdzie od wieków stosowane są jak naturalny środek do prania i oczyszczania wody.Orzechy piorące mają szerokie zastosowanie. Oprócz prania w pralce oraz prania ręcznego można je także wykorzystywać do czyszczenia podłóg, szafek i sprzętów, jako środek myjący do zmywarki, jako szampon do włosów, jako preparat do czyszczenia srebra, jako środek do mycia zwierząt, a także jako płyn do kąpieli. Orzechy piorące nie powodują alergii, nie pozostawiają zapachu ani osadu na tkaninach.  Są wydajne i przyjazne dla środowiska. Piorąc z wykorzystaniem indyjskich orzeszków materiał ubrań pozostaje delikatny, nie ulega zniszczeniu a kolory długo pozostają intensywne.

Więcej informacji w zakładce pt. orzechy piorące. 


Copyright 2024 AKY IDEA MAKER - © Wszelkie prawa zastrzeżone
Strona stworzona przy pomocy: www.tania-strona.pl